6.e un 6.f Lietuvā

3. oktobrī 6.e un 6.f klases audzēkņi devās aizraujošā mācību eksursijā uz Lietuvu. Dažiem skolēniem tas bija neaizmirstams piedzīvojums un pārdzīvojums, jo viņi pirmo reizi atradās citā valstī.

    Mēs devāmies ceļojumā uz krāšņu un senu mazpilsētu Anīkščiem. Rudens ir brīnišķīgs gadalaiks, lai apskatītu šo pilsētu. Netālu, Skapiškiai ciematā, atrodas arī visā Lietuvā labi pazīstamais Labirintu parks, kas aizrauj gan bērnus, gan pieaugušos. Labirintiem ir dažādas grūtības pakāpes. Visdrošākie skolēni meklēja izeju no vislielākā kukurūzu labirinta un no šausmu mājas, kura bija pilna ar spokiem un raganām. Blakus tam tagad ir izvietojusies vēl viena atrakcija – otrādi apgāztā māja. Tas bija ļoti jautri un interesanti.

    Tālāk mēs devāmies uz debess taku pa koku galotnēm. Bijām 34 metrus augstajā skatu tornī takas galā, kur paveras skats uz Šventojas upes līkločiem un Anīkšču sila zaļumu. Apskatījām un pētījām dabu tās apkārtnē.

 Bijām arī Ilūziju muzeja kosmosa istabā, ienirām visumā, apstājāmies uz kosmosa malas un lūkojāmies zvaigznēs no unikāla skatu punkta.

      Iesakām visiem apmeklēt šo skaisto vietu un gūt neaizmirstamus iespaidus.

Informāciju apkopoja 6.e un 6.f klases audzinātājas A.Makarova un R.Paškeviča

'
Uz augšu