Absolventu vakars 2024

Šis brīdis vienreizējs un skaists bez gala,Ko gribas paņemt visai dzīvei līdz,Lai veldzes būtu gana ceļam tālam,Lai tā kā avots cauri mūžam stīdz… Ir skola jāatstāj un jāiet tālāk,Kur sabangota laika upe trauc.Nekad šo gadu mirdzums neizbālēs;Lai kur tu būtu, pirmā skola sauks.”

(O.Gailums)

Ar lielu prieku Daugavpils Iespēju vidusskola vēra savas durvis, sagaidot savus senos draugus un paziņas- iepriekšējo gadu skolas absolventus! Tā jau ir tradīcija – februāra pirmajā sestdienā rīkot Absolventu vakaru, tāpēc šī gada 3. februārī Daugavpils Iespēju vidusskolā pulcējās Daugavpils 13. vidusskolas un Daugavpils 15.vidusskolas absolventi un pirmie Daugavpils Iespēju vidusskolas absolventi.

Tādu svētku kā skolas absolventu salidojums nav neviena kalendāra svinamo vai atzīmējamo svētku dienu sarakstā, bet daudziem absolventiem  tie ir sirdī ierakstīti svētki! Un arī mums, pedagogiem, tie ir īsti svētki, jo mēs satiekamies ar jums- bijušajiem audzēkņiem! Katrā no mums mājo atmiņas par skaisto un bezrūpīgo skolas dzīvi. Viss plūst un mainās, dzīves ritms kļūst aizvien straujāks, bēdas mijas ar laimi, skumjas mijas ar prieku, cilvēki nāk un iet, taču atmiņā parasti saglabājas un paliek tikai viss labais!

Mēs esam ļoti priecīgi un pateicīgi jums, ka jūs neaizmirstat savu skolu un nākat pie mums viesos, lai atkal satiktos ar saviem klasesbiedriem un skolotājiem! Mūsu skolotāji vienmēr ar siltumu gaida savus audzēkņus, priecājas par katru tikšanos, lepojas ar viņu sasniegumiem un glabā tikai labākās un gaišākās atmiņas!

Mēs ļoti ceram, ka nākamajā gadā atkal tiksimies, ka atkal skanēs mūzika un seno klasesbiedru draudzīgie sveicieni, un no jūsu smaidiem, kopīgajām atmiņām un jautrajām balsīm visiem sirdīs ieplūdīs atkalredzēšanās prieks!

Informāciju sagatavoja direktores vietniece N.Murzjonoka

'
Uz augšu