2.septembrī, 2. klases skolēni devās īpašā piedzīvojumā – uz kino skatīties animācijas filmu “Lielās sacīkstes cauri Eiropai”.Tā bija ne tikai jautra un krāsaina multfilma, bet arī lieliska iespēja kopīgi pavadīt laiku ārpus skolas sienām.Skolēni ar lielu interesi sekoja līdzi sižetam un pārrunāja redzēto arī pēc seansa.Šāds pasākums palīdz bērniem iejusties jaunajā mācību gadā, nostiprināt draudzību…









