Ceļš uz Bausku

13. oktobrī 7. a klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Bausku.

Visiem Bauska asociējas ar Bauskas pili. Tomēr 7. a klases skolēni šoreiz nolēma iepazīt citas, ievērības cienīgas vietas Bauskā.

Ekskursija sākās Bauskas Motormuzejā, kur skolēniem bija iespēja ne tikai apskatīt senlaicīgus, ekskluzīvus auto, bet arī noklausīties gides interesantos stāstus par katru automobili. Neviens no mums nebija pat iedomājies, ka katram automobilim ir savs stāsts. Pēc automobiļu apskatīšanas, skolēniem bija iespēja pavadīt laiku interaktīvajā telpā. Tur katrs varēja atrast sev interesējošo nodarbi, daži brauca ar velosipēdu un pētīja ar kādu ātrumu, citi sēdās pie stūres un piedalījās imitētā ceļu satiksmē.

Tālāk ceļš veda uz Bauskas muzeju. Šeit skolēni, klausoties gida stāstījumu, izstaigāja vēsturiskās Bauskas ieliņas, apskatot gan tirdziņu, gan frizētavu, gan iegriezās Kalēja ielā. Lielu interesi skolēnos raisīja rotaļlietu izstāde, kur varēja apskatīt dažādu paaudžu rotaļlietas.

Ekskursijas noslēgumā apmeklējām Halovīnu šausmu parku Bauskas pilskalnā. Šeit bija iespēja satikt dzīvos šausmu tēlus, apskatīt 500 šausmu objektus, apmeklēt šausmu istabu, izstaigāt zirnekļu un ķirbju labirintus.

Ekskursijas laikā katrs guva pozitīvas emocijas un paplašināja savas vēstures zināšanas.

Informāciju apkopoja Ļubova Kravceviča.

'
Uz augšu