Daugavpils pilsētas Robotikas sacensības

28. novembrī Daugavpils Iespēju vidusskolā notika aizraujošas Daugavpils pilsētas robotikas sacensības! Piedalījās 27 roboti no 5 Daugavpils skolām, kuri sacentās trīs kategorijās: LEGO Sumo (vecāki par 13 gadiem), LEGO Sumo (jaunāki par 13 gadiem) un Līnijsekošana. Katra kategorija piedāvā savus unikālus izaicinājumus, un dalībnieki ar tiem lieliski tika galā.

Robotikas sacensības ir interesantas gan skolēniem, gan pedagogiem, jo tieši sacensību laikā var izbaudīt gandarījumu par padarīto darbu, gūt un dalīties pieredzē ar domubiedriem, robotikas pulciņu vadītājiem un cilvēkiem, kas aizraujas ar robotiku.

Tādas sacensības parada to, ka ir vērts atbalstīt un attīstīt robotikas nozari Daugavpilī arī turpmāk, jo tā palīdz skolēnam patstāvīgi veidot stratēģiju, dizainu, būvēt, programmēt autonomu robotu, izmantojot modernas tehnoloģiju, darbā ar robotiem pielietot matemātikas un fizikas zināšanas.

Par atbalstu pasākuma rīkošanā un novadīšanā lielu paldies jāteic pašiem pasākuma dalībniekiem – Daugavpils pilsētas skolēniem, kā arī robotikas pulciņu pedagogiem, kas profesionāli pilda savus pienākumus, palīdzot skolēniem gūt un pastāvīgi papildināt jaunas prasmes un zināšanas robotikas nozarē. Viņu ieguldījums padarīja sacensības patiešām aizraujošas un neaizmirstamas!

Gaidām jaunas sacensības un jaunus sasniegumus.

Informāciju apkopoja Dmitrijs Marcinkevičs

'
Uz augšu