“Ēnu diena” Daugavpils pilsētas pašvaldībā

4. aprīlī Latvijā tika atzīmēta “Ēnu diena”, kad skolēni no 1. līdz 12. klasei viesojās dažādās darba vietās, lai vērotu viņus interesējošajās profesijās strādājošo ikdienu. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum.

Daugavpils Iespēju vidusskolas 9.c klases skolēni G. Vitvitskii un N. Novikovs, kā arī 11.b klases skolēns R. Aleksandrovs piedalījās Daugavpils pašvaldības Ēnu dienā.

Начало формы

Šajā dienā daudzas Daugavpils pašvaldības priekšsēdētāja Andreja Elksniņa “ēnas” vēroja dažādu institūciju darbu: apmeklēja jauno katlumāju TEC-3 teritorijā, kur apskatīja veco, daļēji saglabāto krāsni, iepazinās ar uzņēmuma darbu Daugavpilī, kas ražo unikālas pasaules līmeņa tehnoloģijas, un uzzināja par vienu no vecākajiem pilsētā komunālajiem uzņēmumiem “Daugavpils ūdens” vēsturi.

“Ēnas” ar lielu interesi sekoja speciālistu un institūciju darbam un atzīmēja, ka gūtā pieredze bija ļoti aizraujoša un noderīga.

Informāciju apkopoja J.Giņko

'
Uz augšu