Izglītības izstāde “Izglītības iespējas 2024” Daugavpilī

2024.gada 27.martā Daugavpilī, Daugavpils Zinātņu vidusskolas telpās tika organizēta izglītības izstāde “Izglītības iespējas 2024”. Izglītības izstādē piedalījās vairāk kā 30 izglītības iestādes no visas Latvijas. Daugavpils Iespēju vidusskolas skolēniem bija plaša iespēja iepazīties ar dažādām izglītības iespējām un sagatavoties nākotnes karjerai.

Šajā izstādē tika sniegta informācija par dažādiem izglītības līmeņiem un iespējām. Skolēniem bija iespēja uzzināt par privāto un valsts augstskolu uzņemšanas noteikumiem, studiju iespējām un budžeta vietām, tika sniegta informācija par dažādām studiju programmām un pieejamajām budžeta vietām gan valsts, gan privātajās augstskolās, apmaiņas programmām, sagatavošanos studijām un prakses iespējām, ārpusstudiju aktivitātēm.

Papildus tam, skolēniem bija iespēja piedalīties meistardarbnīcās, kas palīdzēja labāk izprast dažādas izglītības iespējas un profesijas. Šāda interaktīva pieeja bija īpaši noderīga jauniešiem, kuri vēl nav pilnībā izlēmuši par savu nākotnes ceļu un vēlas uzzināt vairāk par dažādām izglītības un profesionālajām iespējām.

Izstādē piedalījās skolēni no 9.e, 9.f un 11.b klasēm, kas liecina par to, ka šādas izstādes tiek organizētas, lai sniegtu informāciju un iespējas visām skolas posmiem, sākot no jauniešiem, kuri tikai sāk domāt par savu nākotni, līdz tiem, kuri jau ir gatavi izvēlēties studiju virzienu.

Informāciju apkopoja Jeļena Giņko.

'
Uz augšu