Izlaidumi „Paliec sveika, Bērnības zeme!”

Laiks aizlido kā vēja spārniem, un, liekas, pavisam nesen šie mazie vecāku lolojumi spēra savus pirmos, tajā laikā vēl nedrošos soļus pāri bērnudārza slieksnim. Ir pagājuši gadi un klāt ir pirmie nozīmīgākie svētki visu šo mācību laikā.

          23.maijā Daugavpils Iespēju vidusskolas A korpusa zālē tika aicināti ne tikai abu sagatavošanas grupu absolventi, bet arī viņu ciemiņi uz svinīgajiem izlaidumu pasākumiem.

C korpusa grupas „Stariņi” bērni ar saviem talantiem rādīja klātesošiem vēlmi pretendēt uz dažādām pasaules prēmijām, piemēram, Astrīdes Lindgrēnes, Nobela vai Oskara balvām. Tomēr vērtīgākais, ko viņi ir saņēmuši visu šo gadu laikā ir Draudzības balva, jo kas var būt labāks par īstu un ciešu draudzību, īpaši, ja tā sākusies jau bērnudārzā sienās.

D korpusa grupas „Skudriņas” bērni pa visiem mācību gadiem ir kļuvuši par superzēniem un supermeitenēm. Bet tagad ir pienācis īstais laiks kļūt par superskolēniem! Ar savām spējām lasīt, skaitīt, eksperimentēt un, galvenais, draudzēties viņi to sekmīgi pierādīja.

          Ar šiem izlaidumiem ir noslēdzies pirmais izglītības posms bērnu dzīvē. Novēlam mūsu absolventiem izturību, mērķtiecību un iedvesmu turpmākajos izglītības ceļojumos!

Informāciju sagatavoja pirmsskolas izglītības skolotāja Anita Spila.

'
Uz augšu