Latvijas dārgums

 Dzimšanas diena …..svētki, kad tuvākajiem un mīļākajiem novēlam visu gaišāko – panākumus, gara spēku, veiksmi, labklājību un bagātību. Tuvojas Latvijas dzimšanas diena, un mēs ar prieku sirdī gatavojam dāvanas Latvijai, kopā domājam par Latvijas bagātību.

   Bagātība- relatīvs jēdziens. Protams, tā var būt materiāla, bet ir tādas lietas, kuras nevar izmērīt ar naudu. Tie ir cilvēki, parastie Latvijas iedzīvotāji un mūsu nākotne –bērni.

   2023. gada 1. un 8. novembrī skolas logopēdi pirmsskolas izglītības audzēkņiem sagatavoja mācību līdzekļus, kurus bērnudārza skolotāji var izmantot savā darbā. Logopēde Olga Viktorovska prezentēja Latvijas bērnu radošo darbu krājumu, kurā iekļauta arī mūsu skolas skolnieces reemigrantes eseja par Latvijas rudzu maizes unikalitāti. Šo krājumu izdeva Latviešu valodas aģentūra.  Logopēde Ludmila Sivačova

sagatavoja darba lapu komplektu par šo tēmu.

   Kolēģi no bērnudārziem ar interesi iepazinās ar mācību materiāliem, savukārt bērni ar prieku spēlēja, attīstot savu runu. Nodarbībās arī piedalījās pirmsskolas logopēdes Sandra Lazuko un Ludmila Ģermane.

   Iepriecini mūs ar savām tradīcijām, ar savu  skaistu dabu, mūsu Latvija! Bet mēs, pedagogi, vienmēr ar mīlestību attīstīsim un mācīsim Latvijas galveno dārgumu – bērnus!

        Informāciju sagatavoja  skolas logopēdi Olga Viktorovska un Ludmila Sivačova.

'
Uz augšu