Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena

Maijs – sējas, lapu, ziedoņa un krāšņuma mēnesis! Maijs- kad visapkārt sāk rosīties dzīvība, viss plaukst un zeļ! Un arī maijs ir valsts svētku mēnesis! 03.05., tik skaistā maija dienā, mūsu skolas saime bija sapulcējusies un sagatavojusies svinēt maija svētkus!

Sākumskolas skolēni svinīgajā klases stundā izveidoja Latvijas valsts pasi, kurā tika atspoguļoti visi Latvijas Republikas Nacionālie simboli un dārgumi.

Pamatskolas skolēni runāja par maija svētkiem un piedalījās viktorīnā, kurā tika ietverti jautājumi par Latvijas simboliem, tradīcijām, par Daugavpils un par valsts valdības struktūru.

Vidusskolas skolēni piedalījās svinīgajā pasākumā. Katrai klasei tika piedāvātas mūsdienu jaunatnei aktuālas tēmas, par kurām arī skolēni sagatavoja uzstāšanos.

Ne tikai pieaugušie, bet arī skolēni pilda savu darbu- mācās-, daudzi no tiem piedalās dažādās ārpusstundu un izglītības iestādes aktivitātēs, kā arī aktīvi iesaistās un darbojas skolēnu pašpārvaldē.

11.a klases skolēni ļoti aktīvi piedalās skolēnu pašpārvaldes darbībā, tāpēc tieši šīs klases audzēkņi pastāstīja par realizētājiem plāniem un sava darba rezultātiem.

Šodien lielas cerības tiek liktas uz mūsdienu jaunatni. Un par to, vai mūsdienās ir viegli būt jaunam, pasākuma laikā mums pastāstīja 11. b klases skolēni!

12.a klases skolēni runāja par to, kas mums jādara, lai mainītu pasauli?

Savu vīziju par to, kādai jābūt pasaulei, lai visi būtu laimīgi, mums pastāstīja 12.b klases pārstāvji.

Pasākuma noslēgumā visi skolotāji un skolēni vienojās kopdziesmā!

Mums ir viena liela Brīvība – visai Latvijai, svēta un balta. Par to esam atbildīgi mēs visi, šīs zemes tauta. Un katram no mums pieder daļa no tās – personīgā, savējā.

Informāciju sagatavoja direktores vietniece N.Murzjonoka

'
Uz augšu