Mācību ekskursija uz uzņēmumu AS “Latvijas Maiznieks”

Latvijas Maiznieks ir vadošā maizes ceptuve Latvijā, slavena ar savām bagātīgajām tradīcijām un plašo atpazīstamību. Šis uzņēmums ir ieguvis vadošo pozīciju maizes nozarē valstī un ir atzīts kā viens no labākajiem darba devējiem Latgales reģionā pēdējo 8 gadu laikā. Latvijas Maiznieks aktīvi strādā pie inovācijām visos procesos, nodrošinot nepārtrauktu uzņēmuma attīstību. Viens no galvenajiem mērķiem ir garantēt augstākās kvalitātes produktu pieejamību ikvienam klientam katru dienu.

2024. gada 20. un 27. martā 11.b klases skolēni kopā ar klases audzinātāju Jeļenu Giņko karjeras izglītības ietvaros devās mācību ekskursijā uz uzņēmumu AS “Latvijas Maiznieks”, lai iepazītu tā darbības principus, izzinātu darba tirgus iespējas, kā arī radītu priekšstatu par profesionālo kompetenci un tās pilnveidi.

Ekskursijas laikā skolēniem bija iespēja iepazīt uzņēmuma vēsturi un ražoto produkciju, kas ietver plašu klāstu maizes šķirņu un konditorejas izstrādājumu, sekot maizes ražošanas procesam un iegūt izpratni par to, kā tiek izgatavota maize, apskatīt uzņēmuma aprīkojumu un tehniku, uzdot interesējošus jautājumus par darbu un praksi uzņēmumā.

Liels paldies AS “Latvijas Maiznieks” par lieliski organizēto un vadīto mācību ekskursiju! Uzņēmuma atsaucība sniedza skolēniem neaizmirstamu pieredzi un dziļāku izpratni par maizes ražošanas procesu.

Informāciju sagatavoja Skolotāja Jeļena Giņko

'
Uz augšu