Olimpiskā diena

26.aprīlī Latvijā notika Olimpiskā diena.  Tā tika rīkota par godu Starptautiskās Olimpiskās komitejas dibināšanai. Šogad Olimpiskās dienas devīze ir “Izaugt #sportiņā” un tā ir veltīta aktīvā dzīves veida popularizācijai. Plkst.10:00 visā Latvijā norisinājās rīta rosme.

     Daugavpils Olimpiskajā centrā notika jautrs un sportisks pasākums pilsētas 5.klašu skolēniem. Mūsu skolu pārstāvēja piektās klases (6 meitenes un 6 zēni) komanda, kuru sagatavoja un pavadīja sporta skolotāja Inga Demidenko. Jaunajiem sportistiem vajadzēja piedalīties sportiskajā programmā, kurā bija 9 stafetes. Pilsētas skolu komandas sacentās savā starpā un krāja punktus. Kopvērtējumā starp desmit komandām mūsu skolēni ierindojās ceturtajā vietā. Skolēni tika apbalvoti ar LOK, DOC un sponsoru sarūpētajām balvām.

     Pasākums visiem ļoti patika, jo bija neparastas un interesantas stafetes, skolēni izmantoja komandas darba iemaņas, lai sasniegtu rezultātu.

          Savukārt  skolā notika kopīgā rīta rosme ar devīzi “Nāc un vingrot sāc!”, kuru vadīja sporta skolotāja Kristina Glagoļeva.

Paldies Kristinai un Ingai par pasākumu organizēšanu un sportisko garu.

'
Uz augšu