Runča Punča superdzīve Jaunbūves bibliotēkā

Ar pirmiem saules stariem un baltiem ievas ziediem Jaunbūves bibliotēka aicināja ciemos savus mazākos lasītājus – vecāko un sagatavošanas grupu audzēkņus.

Šoreiz tā bija iepazīšanās ar angļu autora un mākslinieka Roba Skotona grāmatu galveno varoni Runci Punci. Kā viņš radās? Iedvesmu savām grāmatām autors ņēma no kaimiņu lielā, melnā runča, kas pavadīja brīvo laiku, tupot uz žoga. Šis drošsirdīgais peļu junkurs arī kādreiz ir bijis mazs kaķēns. Sirsnīgais Runcis Puncis piedzīvo dažādas emocijas, tādas kā šaubas, bailes un, protams, prieks. Katras grāmatas lappuses priecē ar aizraujošām, smalki izzīmētām un bērnu skatienus tik saistošām ilustrācijām. Bibliotēkā ir pieejamas vairākas grāmatas par Runča Punča piedzīvojumiem.

Bibliotekāri ar viesmīlību un siltumu sagaidīja pirmsskolēnus un ne tikai iepazīstināja viņus ar populāro runčuku, bet arī sagatavoja neaizmirstamu un aizraujošu ceļojumu pa grāmatu, žurnālu un spēļu plauktiem.

Pēc apmeklējuma nav ne mazāko šaubu – bibliotēkā ar vislielāko prieku būs gaidīts jebkurš lasītājs, gan mazs, gan arī liels. Grāmatu piedāvājums plauktos ir plašs un būs interesants katram no mums. Jo kurš gan negrib vismaz uz mirkli iekļūt fantāziju pasaulē un iejusties galvenā varoņa lomā?!

Informāciju sagatavoja Anita Spila.

'
Uz augšu