Sporta diena Daugavpils iespēju vidusskolā

Mērķis: Sekmēt klases kolektīva sadarbību un popularizēt sportošanu kā veselīgu dzīvesveidu un savstarpēju saliedēšanos.
2023.gada 4.septembrī mūsu skolā norisinājās Sporta diena. 4.-7.klašu skolēniem notika dažādas sportiskas aktivitātes. Skolas stadionā skolēni apmeklēja 12. fiziskas aktivitātes stacijas. Katrā stacija skolēni varēja paradīt savas prasmes veikt dažādus sporta uzdevumus: piedalīties stafetēs, lēcieni ar lecamauklu, bumbas mešana mērķī un izpildīt dažādus citus uzdevumus. Izspēlētas arī dažādas rotaļas, veiklības un asprātības aktivitātes.

Bet 8.-11.klašu skolēni dodas Stropu mežā uz aktīvas atpūtas un sporta trasē, kur sadarbībā ar Valsts Aizsardzības Jaunsargu mācību centru tika organizēti piedzīvojumu sacensības “Dari pareizi un bez bailēm.”
Izveidotajās stacijās ar militāru aktivitāšu raksturu vajadzēja parādīt savas spējas sacensties dažādos veidos: granātu mešanā, pāriet mīnētu lauku, uz laiku iekurināt ugunskuru ,uzsildīt ūdeni un vēl daudz dažādu prasmju, ko pielietot ekstrēmos gadījumos.

Paldies 12.a. un 12.b. klases skolēniem par pozitīvo attieksmi un lielisku komandas darbu palīdzot tiesāt Sporta dienas sacensības.

Paldies visiem skolotājiem un skolas darbiniekiem, kuri iesaistījās, lai Sporta diena izdotos ikvienam skolēnam.”

Lai Jums laba veselība!

Informāciju apkopja Direktores vietnieks izglītības jomā Andrejs Tomsons

'
Uz augšu