Sporta pasākumi decembrī

Pagājušā nedēļa bija bagāta ar  noteikumiem sportā.

5.decembrī notika Daugavpils pilsētas skolēnu sacensības basketbolā “Vidusskolu kauss” 2005.-2007.gadā dzimušiem jauniešiem, mūsu skolas komanda ieņēma otro vietu. Komandas sastāvs: Edgars Baranovskis (10kl.),Vadims Tjušins (12.b),Artjoms Švilpe (12.b),Gļebs Sokolovs (9.f),Romans Jakuševičs (11.b),Dmitrijs Jakuševičs (9.f),Vladislavs Drippa (9.e).Apsveicam!

12.decembrī tika organizētas Daugavpils pilsētas skolēnu sacensības basketbolā “Oranžā bumba” 2008.-2010.gadā dzimušiem jauniešiem. Mūsu skolas zēnu komanda izcīnīja zelta medaļas. Sveicam 1.vietas ieguvējus Drippa Vladislavu (9.e), Jakuševiču Dmitriju (9.f), Sokolovu Gļebu (9.f), Jegorovu Renatu(5.f), Semjonovu Iļju (8.f) un Mihailu Ošmjanski (8.e).

Milzīgs, paldies, sporta skolotājiem Ingai Demidenko un Ivanam Bogdanovičam par komandu sagatavošanu.

13.decembrī Daugavpils pilsētas vieglatlētikas manēžā notika pilsētas skolu jaunāko klašu skolēnu vieglatlētikas sacensības ,,Uzmanību! Starts!’’. Skolēni skrēja 50 m un 300m, lēca tālumā. Kopvērtējumā Daugavpils Iespēju vidusskolas meiteņu komanda ieguva 1.vietu. Individuālajā  vērtējumā 5.f klases skolnieces: Alisa Semjonova tēllēkšanā ieguva 1.vietu, 300 metru skrējienā-2.vietu , 50 metru skrējienā-3.vietu un Jelizaveta Osipova 50 metru skrējienā izcīnīja 1.vietu, 5.e klases skolnieces: Alīna Griņeviča 300 metru skrējienā ieguva 1.vietu, 50 metru skrējienā- 2.vietu , tāllēkšanā -3.vietu un Anastasija Grunda -2.vietu 300. metru skrējienā, tāllēkšanā-3.vietu.

Iespēju vidusskolas zēnu komanda izcīnīja 2.vietu. Individuālajā vērtējumā 5.f.klases skolniekam Vadimam Fjodorovam 300 metru skrējienā 1.vieta,tāllēkšanā un 50 metru skrējienā 2.vieta.

Apsveicam uzvarētājus un godalgoto vietu ieguvējus. Paldies, sporta skolotājam Dmitrijam Hadakovam par sacensību organizēšanu, bet 11.klases skolēniem par sacensību tiesāšanu.

Ārī starptautiskā līmeņa sacensībās Daugavpils Iespēju vidusskolas audzēkņi ir guvuši lielus panākumus. Starptautiskajās sporta deju sacensībās ”BALTIK GRAND PIX 2023”, kas norisinājās Rīgā, mūsu skolas audzēkņi Maksims Borisjonoks (3.c) un Alīna Lukjaneca (2.b) ieņēma augsto trešo vietu. Apsveicam audzēkņus un viņu treneri Dmitriju Mordereru ar sasniegtajiem rezultātiem.