Starptautiskā kaķu diena

1. martā ir Starptautiskā kaķu diena, kas pirmo reizi atzīmēta 2002. gadā, kad par to iestājās vairākas dzīvnieku aizstāvju biedrības visā pasaulē. Ņemot vērā to, cik daudz kaķu ir uz šīs planētas, nav nekāds brīnums, ka mūsu jaukie minkāni ir pelnījuši paši savu svētku dienu un minku īpašnieki tāpat.

          Piektdien pirmsskolas izglītības iestāžu grupās pirmo reizi tika svinēta Kaķu diena.

 Siles grupas “Bitītes” un “Taurenīši” bērni atnesa savu mīluļu foto, krāsoja kaķus gan ar otiņām, gan ar dakšām, gan aplicēja krāsainās bumbas attēlos ar kaķiem,

un izrotāja kaķus. Grupu  “Mazulīši” un “Saulītes” bērni pagatavoja kaķu maskas.

Grupu  “Putniņi ” un “Zvaniņi” bērni stāstīja par saviem mājas mīluļiem, krāsoja un aplicēja kaķus. Grupas “Puķītes” audzēkņi  izgatavoja kaķus origami tehnikā, uzzīmēja savu sapņu kaķi.

          Uzskata, ka kaķim ir ļoti spēcīgs enerģētiskais lauks, tāpēc viņi vienmēr piesaista cilvēkus ar īpašām spējām un aurām. Grupas “Skudriņas audzēkņi kopā ar skolotājām uzzīmēja uz savām sejām ūsas, izkrāsoja deguntiņus un piesēja mīkstas astes. Bērni stāstīja par saviem kaķiem, uzdeva un atbildēja uz vienaudžu jautājumiem, gatavoja kaķu maskas, kuras vēlāk izmantos spēlēs. “Kaķu valstībā” tika organizētas vairākas kustību aktivitātes un spēles.

Grupā “Stariņi” bērni noskatījās video par daudzveidīgām  kaķu šķirnēm, dažādās tēlotājdarbības tehnikās izrotāja savu kaķi.

Kaķi izraisa nomierinošas vibrācijas. Viņi tiek uzskatīti par meditācijas meistariem un var spēcīgi izmainīt tavu dzīvi! Tas palīdz viņiem piesaistīt enerģiju, kura viņiem ir piemērota, un saglabāt mieru visās situācijās!

Vissirsnīgākie sveicieni svētkos!

'
Uz augšu