Studiju iespējas Latvijas Universitātē

20.10.2023. Daugavpils Iespēju vidusskolas 11. un 12. klašu skolēniem notika tikšanās ar Latvijas Universitātes pārstāvjiem (LU), kuri iepazīstināja vidusskolēnus ar LU fakultātēm. Tikšanās organizēja pedagoģe karjeras konsultante Jeļena Giņko.

Latvijas Universitāte nemainīgi bijusi Latvijas nacionālā, vadošā un ietekmīgākā augstskola. Pēc studentu kopskaita Latvijas Universitāte ir arī valsts lielākā universitāte. Tā ir lielākā plaša profila universitāte Latvijā, kurai ir nozīmīga vieta ne tikai visas izglītības sistēmas attīstībā, bet arī kopējā valsts ekonomikas izaugsmē. LU ir mūsdienīgs akadēmisko un profesionālo studiju centrs, kas līdz ar pētījumiem dabaszinātnēs, humanitārajās, sociālajās, tehniskajās zinātnēs un medicīnā sniedz dažādu veidu un līmeņu augstākās izglītības iespējas kā Latvijas, tā arī citu valstu iedzīvotājiem.

LU pārstāve demonstrēja sagatavoto prezentāciju, par plašo studiju programmu piedāvājumu 13 fakultātēs, stipendiju pieejamību, ārpus studiju iespējām un citiem topošajiem studentiem svarīgiem jautājumiem.

Tikšanās noslēgumā skolēni uzdeva interesējošus jautājumus par studiju iespējām LU.

Informāciju apkopoja Jeļena Giņko

'
Uz augšu