Tikšanās ar Daugavpils Industriālā tehnikuma pārstāvi

2024. gada 25. martā Daugavpils Iespēju vidusskolā notika ļoti noderīgs pasākums, kurā Ņikita Aleksejevs sniedza 9. klašu skolēniem informāciju par studiju iespējām Daugavpils Industriālajā tehnikumā. Šīs prezentācijas laikā skolēni ieguva svarīgu informāciju par iestāšanās prasībām, mācību programmām un dažādajām iespējām, ko piedāvā tehnikums.

Ir vērts uzsvērt, ka šādi pasākumi ir ļoti svarīgi, lai skolēni varētu labāk izprast savas iespējas un veidot savu karjeras ceļu. Turklāt, ņemot vērā, ka mācību programmas ir dažādas un sniedz iespējas pielāgot mācības saviem interesēm un prasībām, tas dod skolēniem plašas iespējas attīstīt sevi un iegūt nepieciešamās prasmes nākotnes karjerai.

Tāpat ir jāuzsver, ka piedāvātās iespējas apmeklēt interešu izglītības pulciņus, iepazīties ar jauniem draugiem, paplašināt redzesloku un piedalīties starptautiskajos projektos, tādi kā Erasmus+, dod skolēniem iespēju plašākai personiskai un profesionālai attīstībai.

Visbeidzot, ir vērts atzīmēt, ka mācības notiek mūsdienīgās un komfortablās telpās, kas varētu veicināt efektīvāku mācību procesu un nodrošināt labvēlīgu vidi mācību gaitām.

'
Uz augšu