Tikšanās ar Rīgas Ekonomikas augstskolas studenti

17.10.2023. Daugavpils Iespēju vidusskolas 11. un 12. klašu skolēniem notika klātienes tikšanās ar Rīgas Ekonomikas augstskolu, jeb Stockholm School of Economics, lai uzzinātu vairāk par studijām šajā augstskolā.

Nodarbību vadīja otrā kursa studente – Marija Elksniņa. Marija pastāstīja gan par studijām augstskolā, gan par studentu dzīvi augstskolā.

Rīgas Ekonomikas augstskola – Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga) piedāvā jauniešiem studēt akreditētā bakalaura studiju programmā “Ekonomika un uzņēmējdarbība”.
Bakalaura programma tiek nodrošināta angļu valodā trīs intensīvos studiju gados. Studiju pēdējā gadā ir iespējams specializēties ekonomikā, finansēs, uzņēmējdarbībā vai tirdzniecībā. Lielākā daļa studentu arī izmanto iespēju piedalīties Erasmus apmaiņas programmā.

Augstskola piedāvā dažāda veida finansiālo atbalstu studentiem. Pirmā kursa studentiem ir iespēja saņemt SSE Riga absolventu stipendiju, kas sedz pirmā studiju gada studiju maksu pilnā vai daļējā apmērā, otrajā un trešajā kursā stipendijas saņem akadēmiski spējīgākie studenti. Studentiem ir pieejams arī valsts galvotais studiju kredīts un SSE Riga galvots studiju kredīts ar izdevīgiem nosacījumiem.

Informāciju apkopoja Jeļena Giņko

'
Uz augšu