TSI mācībstunda “Komunikācijas tricks&tips”

01.02.2024. Daugavpils Iespēju vidusskolas 12. klašu skolēniem notika klātienes tikšanās ar Transporta un Sakaru institūta (TSI) pārstāvji Mariju Lobanovu, kura ievadīja vidusskolēniem mācībstundu pat tēmu “Komunikācijas tricks&tips”.

TSI pārstāvji piedāvā aizraujošas mācībstundas vidusskolēniem, ar mērķi izglītot, ieinteresēt un aizraut skolēnus par eksaktajām un tehniskajām zinātnēm, kā arī iepazīstināt ar nepieciešamajām vadības prasmēm un jaunām pašattīstības iespējām, kas palīdzēs izvēlēties profesiju un karjeru.

Skolēni ir piedzīvojuši daudzveidīgu un saturīgu mācību nodarbību! Komunikācijas stratēģijas ir būtiskas, lai veicinātu efektīvu mijiedarbību gan skolā, gan ārpus tās. Temperamenta noteikšana var palīdzēt saprast sevi un citus labāk, veicinot savstarpēju sapratni un sadarbību. Elpošanas vingrinājumi ir lielisks veids, kā uzlabot emocionālo labklājību un mierināt prātu, kā arī tie var būt noderīgi stresa situācijās vai koncentrācijas uzlabošanai. Un, protams, saprast komunikācijas problēmas un to risināšanas iespējas ir būtiski, lai veidotu veselīgas attiecības un veiksmīgu sadarbību gan skolā, gan ārpus tās. Šādas prasmes ir svarīgas dzīves dažādajās jomās, tāpēc tas ir lielisks ieguldījums skolēnu attīstībā.

Informāciju sagatavoja

Pedagoģe karjeras konsultante

Jeļena Giņko

'
Uz augšu