Zemessardzes sacensības

Šī gada 26. aprīlī Daugavpils Cietoksnī norisinājās Zemessardzes 34. kājnieku bataljona, sadarbībā ar 36. kaujas atbalsta bataljonu, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldi, Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldi, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Latgales reģiona pārvaldi, Jaunsardzi, Latvijas Sarkanā krusta Dienvidlatgales komiteju, Daugavpils cietoksni un Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centru “Inženieru arsenāls”, rīkotas visaptverošas valsts aizsardzības sacensības “Dari pareizi un bez bailēm!”.

Sacensību mērķis- iepazīstināt jauniešus ar visaptverošo valsts aizsardzību un trenēt rīcību krīzes situācijās, popularizēt veselīgu dzīvesveidu, iepazīstināt ar Jaunsardzi, Zemessardzi, NBS, VP, VRS, VUGD un Latvijas Sarkano krustu, kā arī noskaidrot sportiskākās Daugavpils valstspilsētas un Augšdaugavas novada mācību iestādes.

Daugavpils Iespēju vidusskolu pārstāvēja divas 10.-12.klašu skolēnu komandas:

-Iespēju komanda Nr.1: Kuprijanovs Kirils; Stankevičs Vladislavs; Tjušins Vadims; Barkovskis Edgars; Oņiščenko Darja; Plone  Elīna; Lavrinoviča Lidija;

– Iespēju komanda Nr.2: Olesja Andrejeva; Emīls Atamaņukovs; Andrejs Gavrilovs; Ņikita Loginovs; Darja Vasiļjeva; Sivačovs Pāvels; Armands Turčinovičs; Anastasija Markeviča.

Sacensību laikā skolēniem bija piedāvāts izmēģināt sevi dažādās profesijās, kā arī uzdot interesējošos jautājumus par tām. Kopumā skolēniem vajadzēja iziet 13 stacijas, kur bija nepieciešams veikt dažāda veida un dažādas sarežģītības pakāpes uzdevumus ar kuriem mūsu skolas audzēkņi veiksmīgi tika galā. Abām Iespēju vidusskolas komandām godalgotās vietas: komandai Nr.1-otrā vieta un komandai Nr.2-trešā vieta.

Lepojamies ar mūsu audzēkņiem un viņu vēlmi darboties komandā, cīnīties par uzvaru un būt par īstiem Latvijas patriotiem! Malači!

Informāciju apkopoja A.Tomsons

'
Uz augšu