Zinību diena pirmsskolā.

Zinību diena pirmsskolā.

Ir atvērta jauna lappuse kalendārā un ar krāsainiem ziediem rokās bērnudārza durvis vēra pirmsskolas izglītības iestāžu bērni. Ir sācies jauns darba cēliens.  Kāds bērnudārza grupā atgriezās un steidza satikt savus draugus, skolotājas un dalīties vasaras piedzīvojumos. Kādam viss vēl bija svešs un nezināms  – satraucošs mirklis visiem tiem vecākiem, kuru bērni ir uzsākuši  bērnu dārza gaitas.

Pirmsskolas grupiņu bērni un iestādes darbinieki pulcējās pagalmā uz svinīgo brīdi. Ciemos pie bērniem bija atnākusi  Princese, kura uzdeva bērniem jautājumus, kopā  dejoja, sportoja un aicināja bērnus rakstīt  katram savu Gudrības Grāmatu.

Savukārt sagatavošanas grupu audzēkņi kopā ar saviem pedagogiem devās uz Daugavpils  Iespēju vidusskolu, lai kopā nosvinētu Zinību dienu. Pārsteigumu un  sajūsmu bērnos izraisīja  DIV pūtēju orķestris ar dzīvespriecīgo un krāsaino muzicēšanu. Visi kopā izbaudījām  īpašo brīdi  jeb “pirmo zvanu”, kad pirmklasnieks iezvana savu pirmo mācību gadu. Pasākuma noslēgumā  audzēkņi saņēma arī dāvanas.

Direktores vietniece pirmsskolas izglītības jomā Oksana Groza sveica visus darbiniekus Zinību dienā un novēlēja: “Lai katrs rīts ir aizraujošu ideju un darba spara pilns, lai bērnu acīs mirdz zinātkāre un prieks!

Informāciju apkopja : pirmsskolas izglītības metodiķis Inese Domkova.

'
Uz augšu