10. martā notika pilsētas pedagogu pieredzes apmaiņas forums “IEDVESMA. INOVĀCIJA. IZAUGSME”, kurā mūsu skolu pārstāvēja īpaši kupls pedagogu pulks – 19 skolotāji. Mēs patiesi lepojamies, ka pie mums strādā talantīgi, radoši un inovācijām atvērti pedagogi, kuri ar lielu atbildības sajūtu un entuziasmu veido mūsdienīgu mācību vidi.









